چاپ عکس روی شکلات

جعبه چوبی شکلات تصویری

چاپ عکس روی شکلات جدیدترین نوع هدیه شکلات است که امروزه طرفدار زیادی دارد. برای دادن یک هدیه شیک و لاکچری شکلاتهای عکس دار بسیار مناسب میباشد. شکلات یادآور خاطرات دوران کودکی است. فقط یک ماده غذایی نیست _بلکه درمان کننده هم است. چاپ عکس روی شکلات به تعداد دلخواه شما انجام میشود و به …

ارسال گل از خارج به ایران

ارسال گل از خارج به ایران

آیا شما خارج ایران زندگی می کنید و قصد دارید به یکی از شهرهای ایران گل ارسال کنید؟
ارسال گل از خارج به ایران را پس از مطالعه این مطلب به راحتی و کمتر از ۲۴ ساعت می توانید به درب منزل و یا محل کار و هر آدرسی در سراسر ایران انجام دهید.

کار

معنی تعداد گل رز – از ۱ تا ۱۰۰ شاخه

معنی تعداد گل رز

معنی گل دیگر فقط به رنگ و نوع آن اختصاص ندارد ، بلکه به تعداد گل هایی که انتخاب می کنید نیز اشاره دارد.
برای کمک بهتر در درک این معانی ، من یک راهنمای جامع ایجاد کرده ام که به شرح معنی تعداد گل های رز از ۱ تا ۱۰۰ شاخه پرداخته شده است. این مطلب به اندازه ای جذاب و در ضمینه انتخاب گل ها کمک کننده است که یقینا پس از مطالعه آن با دنیای جدیدی از زبان گل ها آشنا خواهید شد.

کار  |  نی برچسب

روز عشق و سورپرایز ولنتاین را چگونه به یاد ماندنی تر کنیم ؟

پیشنهاد های خیلی جالبی برای شما داریم که روز عشق را با عزیز دلتان متفاوت تر جشن بگیرید. روز عشق فقط به هم هدیه دادن نیست.
با سرای گل همراه شوید تا با راه های جدیدتری برای منحصر به فرد کردن سورپرایز ولنتاین آشنا شوید.

کار  |  نی برچسب

روز ولنتاین و تاریخچه ولنتاین

روز ولنتاین و تاریخچه ولنتاین

روز ولنتاین هر سال در ۱۴ فوریه برگزار می شود. اما آیا می دانید چرا ما روز ولنتاین را جشن می گیریم و منشاء روز ولنتاین چیست؟ تاریخچه روز ولنتاین چیست و آیا اتفاق خاصی در روز ولنتاین افتاده است؟
با سرای گل همراه باشید و جواب تمام این سوالات را در این مقاله مطالعه کنید.

کار  |  نی برچسب

نگهداری ارکیده

نگهداری ارکیده

در سراسر جهان بیش از 20.000 نوع ارکیده وجود دارد و رشد آنها به عوامل مهمی بستگی دارد. گلدان مناسب، پایه خاک، آبیاری و نور همه مؤلفه هایی هستند که برای رشد ارکیده بسیار مهم هستند. با گل فروشی اینترنتی سرای گل همراه باشید تا تمام نکات نگهداری ارکیده را در اختیار شما قرار دهیم. …

کار  |  نی برچسب

خرید گل اینترنتی آسان

خرید گل اینترنتی آسان

خرید گل اینترنتی را چند بار تجربه کردید؟ برای شما سخت بوده یا آسان؟ در این مقاله، شما را با هر آنچه که برای خرید گل انلاین از یک گل فروشی اینترنتی معتبر لازم است بدانید آشنا می کنیم و از این به بعد با خیال آسوده و صرفا با چند کلیک، سفارش گل آنلاین …

کار  |  نی برچسب

سرای گل جزو بهترین گل فروشی آنلاین ایرانی در جهان معرفی شد

بهترین گل فروشی اینترنتی ایرانی در سراسر جهان در میان بزرگان این عرصه به گزارش سایت فلاورز دلیوری اعلام شد. سرای گل نیز یکی از برترین گل فروشی های انلاین معرفی شد.

کار  |  نی برچسب