۱. چطور به گلفروشی اینترنتی سرای گل اعتماد کنم؟

گلفروشی آنلاین سرای گل، یک شرکت معتبر در ضمینه ارسال گل و هدیه به سراسر ایران می باشد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. تیم پشتیبانی ما در هر زمان آماده پاسخ گویی به شما می باشد. در صورت هر گونه ابهام و سوال با ما تماس بگیرید.

۲. آیا پس از ثبت سفارش می تونم سفارشم رو پی گیری کنم؟

شما با وارد کردن ایمیل و شماره سفارش خود در لینک “سفارشتان را پی گیری کنید” براحتی می توانید در جریان جزئیات آن قرار بگیرید. همچنین می توانید توسط چت آنلاین و یا راههای ارتباطی، سفارشتان را پی گیری نمایید.

۳. چه ضمانتی وجود داره که بعد از پرداخت وجه، سفارش من تحویل می شود؟

در گلفروشی آنلاین سرای گل، ما متعهد هستیم که سفارشات با توجه به تاریخ انتخابی از جانب شما و طبق شرایط و ضوابط تحویل هر گل و هدیه تحویل داده خواهد شد. پرداخت شما در فروشگاه  اینترنتی سرای گل از درگاه های معتبر پارسیان و زرین پال برای واریز تومانی و حساب امن پی پال جهت واریز ارزی انجام می شود. در صورتی که کوتاهی در سفارش شما از جانب سرای گل انجام شود براحتی می توانید هزینه پرداختی را از پی پال و زرین پال مطالبه نمایید.

۴. من می خوام هدیه تولد برادرم رو از گلفروشی آنلاین سرای گل سفارش بدم. آیا می تونید در تاریخ مورد نظر من تحویل بدید؟

بله. در صفحه توضیحات هر گل و هدیه شرایط تحویل آن نوشته شده است. با توجه به آن، هدیه خود را انتخاب کنید، در تاریخ مورد نظرتان تحویل می دهیم.

۵. بازه زمانی هم می تونم برای تحویل گل و یا هدیه تعیین کنم؟

بله، شما در هنگام ثبت سفارش در صفحه جزئیات سفارش می توانید بازه زمانی را برای تحویل سفارش تان انتخاب نمایید. همچنین برای مراسم خاص مانند عروسی و ترحیم امکان انتخاب ساعت دقیق تحویل وجود دارد.

۶. برای شهرستانهای کوچک هم می تونیم خرید گل، کیک و هدیه انجام بدیم و شما به آدرسی که ما می خواهیم ارسال کنید؟

بله. از لیست “خرید آنلاین گل در شهرهای ایران” شهر مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در صورتی که شهر مورد نظر شما در فهرست موجود نبود، برای امکان تحویل با تیم پشتیبانی سرای گل تماس بگیرید.

۷. من یک خرید آنلاین هدیه از گلفروشی شما انجام دادم، تاریخ تحویل رو می تونم تغییر بدم؟

جهت هرگونه تغییر در سفارشتان، وارد لینک “تغییر سفارش” شوید، و فرم مربوطه را پر کنید. همکاران ما در اولین زمان ممکن و پس از بررسی امکان اعمال درخواست شما، پاسخ درخواست شما را خواهند داد.

۸. امکان اینکه خرید گل و هدیه من بصورت ناشناس تحویل بشه هست؟

بله، یک گزینه با عنوان “سفارش من ناشناس ارسال شود” را در صفحه جزئیات سفارش مشاهده خواهید کرد که “بله” را می توانید انتخاب کنید.

۹. آیا شما قبل از ارسال گل و یا هدیه با گیرنده تماس می گیرید؟

در صفحه تسویه یک فیلد قرار داده شده است که طبق انتخاب شما سفارشتان ارسال خواهد شد. در صورتی که تماس قبل ارسال را انتخاب نمایید،  سفیران گلفروشی سرای گل به شکلی که سورپرایز شما جذابیت خود را از دست ندهد با گیرنده جهت هماهنگی تحویل سفارش تماس خواهند گرفت.

۱۰. آیا اطلاعات فرستنده را به گیرنده می دهید؟

گلفروشی آنلاین سرای گل تمام اطلاعات شما را محفوظ نگه می دارد و بدون اجازه شما در اختیار هیچ شخصی از جمله گیرنده قرار نمی هد.

۱۱. آیا گیرنده از جزئیات خرید و هزینه ها مطلع می شود؟

اطلاعات سفارش شما شامل جزئیات خرید گل و کیک و همچنین خرید هدیه به آدرس ایمیلی که در صفحه تسویه وارد می کنید ارسال خواهد شد و در صورتی تحویل سفارش شما ایجاد مزاحمت برای شخص گیرنده نکند، در اختیار هیچ شخصی از جانب ما قرار داده نمی شود.