۱. چطور به گلفروشی اینترنتی سرای گل اعتماد کنم؟

گلفروشی آنلاین سرای گل، یک شرکت معتبر در ضمینه ارسال گل و هدیه به سراسر ایران می باشد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. تیم پشتیبانی ما در هر زمان آماده پاسخ گویی به شما می باشد. در صورت هر گونه ابهام و سوال با ما تماس بگیرید.

۲. آیا پس از ثبت سفارش می تونم سفارشم رو پی گیری کنم؟

شما با وارد کردن ایمیل و شماره سفارش خود در لینک “سفارشتان را پی گیری کنید” براحتی می توانید در جریان جزئیات آن قرار بگیرید. همچنین می توانید توسط چت آنلاین و یا راههای ارتباطی، سفارشتان را پی گیری نمایید.

۳. چه ضمانتی وجود داره که بعد از پرداخت وجه، سفارش من تحویل می شود؟

در گلفروشی آنلاین سرای گل، ما متعهد هستیم که سفارشات با توجه به تاریخ انتخابی از جانب شما و طبق شرایط و ضوابط تحویل هر گل و هدیه تحویل داده خواهد شد. پرداخت شما در فروشگاه  اینترنتی سرای گل از درگاه های معتبر بانک زرین پال برای واریز تومانی از داخل ایران و حساب های بانکی معتبر ارزی در سراسر جهان برای واریز از خارج ایران دریافت می شود. در صورتی که کوتاهی در سفارش شما از جانب سرای گل انجام شود براحتی می توانید هزینه پرداختی را مطالبه نمایید.

۴. من می خوام هدیه تولد برادرم رو از گلفروشی آنلاین سرای گل سفارش بدم. آیا می تونید در تاریخ مورد نظر من تحویل بدید؟

بله. در صفحه توضیحات هر گل و هدیه شرایط تحویل آن نوشته شده است. با توجه به آن، هدیه خود را انتخاب کنید، در تاریخ مورد نظرتان تحویل می دهیم.

۵. بازه زمانی هم می تونم برای تحویل گل و یا هدیه تعیین کنم؟

بله، شما در هنگام ثبت سفارش در صفحه جزئیات سفارش می توانید بازه زمانی را برای تحویل سفارش تان انتخاب نمایید. همچنین برای مراسم خاص مانند عروسی و ترحیم امکان انتخاب ساعت دقیق تحویل وجود دارد.

۶. برای شهرستانهای کوچک هم می تونیم خرید گل، کیک و هدیه انجام بدیم و شما به آدرسی که ما می خواهیم ارسال کنید؟

بله. از لیست “ارسال به شهرهای ایران” شهر مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در صورتی که شهر مورد نظر شما در فهرست موجود نبود، برای امکان تحویل با تیم پشتیبانی سرای گل تماس بگیرید.

۷. من یک خرید آنلاین از فروشگاه شما انجام دادم، تاریخ تحویل رو می تونم تغییر بدم؟

جهت هرگونه تغییر در سفارشتان، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. همکاران ما در اولین زمان ممکن و پس از بررسی امکان اعمال درخواست شما، پاسخ شما را خواهند داد.

۸. امکان اینکه سفارش من ناشناس تحویل بشه هست؟

بله، یک گزینه با عنوان “سفارش من ناشناس ارسال شود” را در صفحه تسویه حساب مشاهده خواهید کرد.

۹. آیا شما قبل از ارسال گل و یا هدیه با گیرنده تماس می گیرید؟

در صفحه تسویه یک فیلد قرار داده شده است که طبق انتخاب شما سفارشتان ارسال خواهد شد. در صورتی که تماس قبل ارسال را انتخاب نمایید،  سفیران گلفروشی سرای گل به شکلی که سورپرایز شما جذابیت خود را از دست ندهد با گیرنده جهت هماهنگی تحویل سفارش تماس خواهند گرفت.

۱۰. آیا اطلاعات فرستنده را به گیرنده می دهید؟

گلفروشی آنلاین سرای گل تمام اطلاعات شما را محفوظ نگه می دارد و بدون اجازه شما در اختیار هیچ شخصی از جمله گیرنده قرار نمی هد.

صرفا در صورتی که سفارش شما ایجاد مزاحمت خانوادگی و اجتماعی کرده باشد با هماهنگی خود شما در اختیار گیرنده قرار می دهیم.

۱۱. آیا گیرنده از جزئیات خرید و هزینه ها مطلع می شود؟

اطلاعات سفارش شما به آدرس ایمیلی که در صفحه تسویه وارد می کنید ارسال خواهد شد و به کسی داده نمی شود.