چطور می توانیم کمک تان کنیم؟

در گلفروشی اینترنتی سرای گل، برترین هدف ما جلب رضایت کامل شما می باشد. در این راستا تیم حرفه ای پشتیبانی ما با تسلط به زبان های بین المللی آماده پاسخ گویی به شما از هر کجای جهان می باشد.

مشتری با تجربه کردن یک تیم قوی و پشتیبانی خوب، می تواند بزرگترین دارایی ما باشد. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

در ذیل می توانید سوالات متداول پرسیده شده در گلفروشی اینترنتی سرای گل را مشاهده نمایید. در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا با ما توسط راههای ارتباطی مان در طول شبانه روز در تماس باشید.

سوالات متداول

بسیاری از سوالات شما در مورد خرید گل، خرید هدیه و موارد دیگر توسط مشتریان مطرح شده است و پاسخ کامل آنها نیز داده شده است. جهت مشاهده لطفا وارد لینک “سوالات متداول” شوید.

پشتیبانی مطمئن

در گلفروشی اینترنتی سرای گل در صورت هر گونه سوال، سریعا از طریق چت آنلاین، تلفن و فرم ذیل و یا ایمیل با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی سرای گل ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته در اولین زمان ممکن پاسخ گوی شما می باشد.

  • تلفن تماس: 982144084510+
  • تلگرام، واتس آپ و وایبر : 989129670573+
  • ایمیل: info@sarayegol.com

فرم تماس با ما

شما می توانید سوالات خود را توسط فرم ذیل برای ما ارسال کنید. تیم پشتیبانی گلفروشی آنلاین سرای گل کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ گوی شما خواهد بود.

مشاهده فرم تماس با ما