ارسال گل اینترنتی از یک گل فروشی آنلاین معتبر، خیلی لذت بخش است. اگر دور از عزیزانتان زندگی می کنید و یا فرصت کافی برای خرید حضوری گل را ندارید، صرفا با چند کلیک ساده ارسال گل انلاین شامل دسته گل، سبد گل، باکس گل، تاج گل و یا گلدان گل شما را در سراسر ایران و آدرس مورد نظرتان با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد.

ارسال گل آنلاین به ایران

ارسال گل به شهر مورد نظرتان نباید کار سخت و وقت گیری باشد! بله تعجب نکنید چرا که گل فروشی آنلاین سرای گل با سالها تجربه در سرویس خرید آنلاین گل، امکان ارسال هر نوع گلی را در اقسا نقاط ایران مهیا کرده است. سرای گل با دارا بودن گلفروشی های منتخب در شهر های ایران سفارش گل طبیعی را با کیفیت بالا تحویل می دهد. گل های به کار رفته در گل آرایی خرید گل شما از میان با طراوت ترین گل ها از گلخانه و یا باغ گل در شهری که شما انتخاب کرده اید دست چین می شوند. در برخی از مناطق مانند جزیره کیش و شهرهای جنوبی، گل ها بصورت روزانه با پست هوایی به گل فروشی سرای گل ارسال می شوند. تمام سعی و اهتمام تیم گل فروشی آنلاین سرای گل فراهم کردن بستری جهت ارسال گل به تمام شهرهای ایران می باشد نه صرفا شهرهای بزرگ. ما معتقدیم که هیچ زبانی رساتر و دلنشین تر از زبان گل ها برای پیام رسانی در جهان وجود ندارد. پس از ثبت هر سفارش گل بصورت سیتماتیک سفارش شما به گل فروش در شهر مربوطه ارسال می شود. گل فروش با در نظر گرفتن زمان ثبت سفارش تا تاریخ تحویل خرید گل شما، سعی در تهیه و آماده کردن گل های به کار رفته در سفارش شما می نماید. در صورتی که سفارش شما باکس گل و یا جعبه گل باشد موجودیه انبار خود را بررسی کرده و در زمان باقی مانده سعی در تهیه آن می نماید; در صورتی که سبد گل و یا گلدان گل در خرید و ارسال گل اینترنتی شما استفاده شده باشد نیز به همان ترتیب عمل خواهد کرد. 

در ارسال تاج گل به شهرهای ایران با توجه به زمان لازم برای تحویل آن گل فروش های سرای گل در تاریخ و راس ساعتی که در سفارش خود مشخص می نمایید تاج گل باشکوه و مفخری را آماده ارسال می کنند.

در ارسال گل آنلاین، به منظور بررسی کیفیت پس از آماده شدن گل در شهر مقصد، کیفیت گل های استفاده شده و تزئین و چیدمان گل ها بررسی شده و در صورت تایید به سفیر گل فروشی سرای گل سپرده و روانه آدرس درخواستی شما خواهد شد.

ارسال گل اینترنتی در مناسبت ها

خرید گل شما را برای مناسبت های مختلف و در مکان های دلخواهتان تحویل می دهیم; تبریک تولد، سالگرد ازدواج، تبریک عروسی، خواستگاری، به دنیا آمدن نوزاد، ولنتاین، روز پدر و مادر و ارسال گل به اداره و محل کار، ارسال گل به بیمارستان، گل برای مراسم ترحیم و عرض تسلیت.

ارسال گل انلاین تجربه ای از کیفیت و طراوت

تیم گل آرایی سرای گل با هنر و سلیقه خود از گل های طبیعی متنوعی برای دیزاین هر سفارش استفاده می کنند. با توجه به اینکه سرای گل اکثر نقاط ایران را برای ارسال گل پوشش می دهد و با در نظر گرفتن تنوع آب و هوایی در شهرهای ایران، گل فروش ما در هر شهر باطراوت ترین گلها را از موجودیه هر فصل در سبد گل، باکس گل، دسته گل و یا تاج گل شما استفاده می کند.