خرید گل اینترنتی آسان

خرید گل اینترنتی آسان

خرید گل اینترنتی را چند بار تجربه کردید؟ برای شما سخت بوده یا آسان؟ در این مقاله، شما را با هر آنچه که برای خرید گل انلاین از یک گل فروشی اینترنتی معتبر لازم است بدانید آشنا می کنیم و از این به بعد با خیال آسوده و صرفا با چند کلیک، سفارش گل آنلاین حرفه ای رو تجربه خواهید کرد.

خرید گل اینترنتی

مرحله اول

خرید گل اینترنتی هم مثل خیلی از خریدهای دیگر نیاز به در نظر گرفتن نکات ریز و مهمی دارد و اگر یکبار با آنها آشنا شویم همیشه برای ما قابل استفاده خواهد بود. لازم است قبل خرید گل آنلاین و نهایی کردن سفارشان چند تا سوال رو از خودمان بپرسیم:

 1. خرید گل انلاین من برای چه کسی قرار است ارسال شود؟
 2. برای چه مناسبتی خرید گل می کنم؟
 3. خرید گل من در چه مکانی قرار است تحویل داده شود؟
 4. آیا همراه گل قصد اضافه کردن هدیه دیگری هم دارم؟
 5. گل را خودم تحویل می دهم و یا گلفروشی اینترنتی با سفیر خودش تحویل می دهد؟
 6. آیا برای خرید گل انلاین یک محدودیت بودجه دارم؟

این سوالات را با دقت جواب بدید و جواب تان را در برگه ای یادداشت کنید و سپس ادامه مطلب را مطالعه کنید. به این ترتیب اشتباهات خود را در انتخاب گل متوجه خواهید شد.

 1. خرید گل اینترنتی شما برای همسرتان است و یا شخصی که به تازگی با او آشنا شده اید، معلمتان است و یا یک دوست و همکار در محل کارتان؟
  خیلی مهم است که برای چه شخصی گل ارسال می کنید. رنگ گل ها و حتی در برای بعضی گل ها مانند گل رز تعداد شان نیز باید در نظر گرفته شود. اگر دانش کافی برای انتخاب گل مناسب را ندارید حتما از تیم پشتیبانی گل فروشی اینترنتی کمک بگیرید. تخصص آنها ارسال گل و گل آرایی است و به بهترین شکل شما را راهنمایی خواهند کرد. همچنین می توانید از اینجا وارد شوید و مقاله معنی رنگ گل ها را مطالعه کنید مطمئن باشید کمک شایانی در خرید گل آنلاین مناسب به شما خواهد کرد.
 2. برای هر چیزی فصلی است و برای هر مناسبتی یک گل خاص ولی این تفسیر نباید انتخاب شما را سنتی کند. برای مثال اگر برای اینکه به مادربزرگ دوست داشتنی تان نشان دهید چقدر عاشقش هستید قصد خرید گل رز قرمز را دارید، نیاز نیست که یک دسته گل رز ساقه بلند را انتخاب کنید، کمی منعطف تر به خرید گل انلاین تان نگاه کنید. شما می توانید یک بوته گل رز داخل خاک برای او انتخاب کنید و در این صورت مادر بزرگ جان شما می توانید گل را در خاک باغچه بکارد و از نگهداری و آبیاری این بوته گل رز، روزها لذت ببرد.
 3. آیا سفارش گل شما در یک رستوران و در میان یک جمع کوچکی از دوستان گیرنده را سورپرایز خواهد کرد و یا درب منزل در یک صبح دل انگیز پاییزی تحویل داده می شود؟
  اینکه در چه مکانی گل باید تحویل شود بسیار در انتخاب شما تاثیر گذار است. یک گلدان گل و یک باکس گل را برای سورپرایز در رستوران تجسم کنید. پس از ترک رستوران جابجایی گلدان گل برای گیرنده و قرار دادن آن در مکان مناسبی در ماشین کمی مشکل زا خواهد بود ولی اگر یک باکس گل را انتخاب کنید براحتی قابل حمل و جابجایی می باشد.
 4. شما تصمیم دارید یک کارت هدیه بانکی به همراه یک گل برای شخصی که از شما دور است ارسال کنید. مناسبترین انتخاب می تواند یک باکس گل و یا صندوق گل باشد که در میان گلها کارت هدیه قرار داده شود. وقتی درب باکس گل باز می شود گیرنده در میان گلهای تازه و لطیف، هدیه را مشاهده می کند و خاطره ای رمانتیک برایش رقم خواهد خورد.
  گلفروشی آنلاین حرفه انتخاب های متعددی را برای شما قرار خواهد داد تا بتوانید هدیه خود را همراه گل خاص تر و غافلگیرکننده تر تقدیم کنید.
 5. پس از خرید انلاین گل تصمیم دارید خودتان گل را تحویل بگیرید و سپس تحویل مخاطبتان دهید که در این صورت لازم است بررسی کنید فاصله زمانی شما تا مقصد چقدر است و گلی را انتخاب کنید که در طول مسیر کیفیتش را از دست ندهد. برای مثال در مسیرهای کوتاه دسته گل میتواند مناسب باشد ولی برای مسیرهای طولانی تر گلدان گل و یا سبد گل و باکس گلی را انتخاب کنید که داخل آن اسفنج آبرسان گل تعبیه شده باشد. برای اطلاع از این موارد حتما با تیم پشتیبانی گلفروشی آنلاین مشورت کنید و توضیحات محصولات را به دقت مطالعه کنید.
 6. برای خرید گل آنلاین تان چنانچه محدودیت بودجه در نظر گرفتید از گزینه فیلتر کردن قیمت در فروشگاه اینترنتی استفاده کنید. به این ترتیب فقط گل هایی رو مشاهده می کنید که با بودجه شما همخوانی دارند و انتخاب شما آسان تر و سریعتر می شود.

خرید گل آنلاین

مرحله دوم

خرید گل اینترنتی خودم رو از کدوم گلفروشی آنلاین انجام بدم؟
برای مشاهده جواب این سوال از اینجا وارد شوید. تمام نکات لازم جهت بهترین گلفروشی آنلاین را چگونه پیدا کنیم ؟ به صورت کامل ذکر شده است.

اکنون شما آماده هستید تا یک خرید گل اینترنتی مطمئن و آسان را تجربه کنید و تجربه خود را با عزیزان دلتان نیز به اشتراک بگذارید و با یک خرید گل انلاین آسان و لذت بخش آنها را نیز آشنا کنید.

گلفروشی اینترنتی سرای گل
ارسال گل و هدیه به سراسر جهان

www.sarayegol.com