روز عشق و سورپرایز ولنتاین را چگونه به یاد ماندنی تر کنیم ؟

روز عشق ، شیرین ترین روز سال تقریباً نزدیک است و شمارش معکوس برای انتخاب هدیه مناسب سورپرایز ولنتاین شروع شده است. خبر خوب گلفروشی آنلاین سرای گل این است که با چند ترفند خلاقانه و البته متفکرانه می توانید محبوب خود را دیوانه وار مجذوب خود کنید. برای خلق یک روز فراموش نشدنی با شخص خاص خود ، با ما همراه باشید.

۱. ارسال پیام عاشقانه

روز عشق را با ارسال یک یادداشت عاشقانه به تلفن یا ایمیل او آغاز کنید. پیام را با اضافه کردن یک عکس رمانتیک ویژه تر کنید تا مطمئن باشید که محبوبتان در هر لحظه از روز عشق احساس ویژه ای نسبت به شما دارد. با مرور مطالب و شعرهای عاشقانه، یادداشت خود را حتی شخصی تر کنید. اگر با هم در یک منزل زندگی می کنید، یک کارت پستال ویژه که عکس دو نفری شما روی آن چاپ شده است و پیام عاشقانه ای زیر آن نوشته اید را آماده کنید و آن را روی درب یخچال بچسبانید تا وقتی به خانه آمد شروع سورپرایز ولنتاین شما با آن شروع شود و اگر دور از هم هستید و یا شاغل هستید عکس کارت پستال را در صفحه رسانه های اجتماعی خودتان مثل اینستاگرام و یا فیسبوک برایش ارسال کنید. سرای گل ایده های جدید و فوق العاده ای برای کارت پستال ویژه سورپرایز ولنتاین دارد. از اینجا وارد شوید و مشاهده نمایید.

۲. خرید گل رز قرمز با طراوت

سوپرایز ولنتاین با چند شاخه گل های رز قرمز اعلام نهایی عشق است ، به خصوص هنگامی که شما به طور غیر منتظره ای او را با یک دسته گل زیبا غافلگیر کنید. مسلماً ، نشان دادن حرکات عاشقانه جذابیت شما را بیشتر می کند و بخشی از کارهای تحسین برانگیز در روز ولنتاین است. اگر اهل سنت نیستید ، می توانید با باکس گل رز قرمز او را به خروش آروید. مدل های بسیار متنوعی را از لینک “خرید دسته گل رز” و “خرید باکس گل رز “می توانید مشاهده نمایید که کمک شایانی به شما خواند کرد.

سورپرایز-ولنتاین-ویژه-روز-عشق

۳. تدارک غذا و نوشیدنی در خانه

روز ولنتاین ، پس از پایان کارهای روزانه و دوش گرفتن و آماده کردن خودتان در نهایت سادگی و زیبایی، زمان آن رسیده است که یک شام رمانتیک تدارک ببینید. یک شام ساده که مورد علاقه هر دوی شماست در خانه آماده کنید و یک میز شام رمانتیک با شمع و گل های رز مانند آنچه در فیلم های عاشقانه مشاهده کرده اید آماده کنید. فراموش نکنید که نوشیدنی مورد علاقه تان حتما در میز غذا سرو شود. این صحنه ها در ذهن هر دوی شما ماندگار خواهد شد و هر زمان در فیلمی چنین صحنه هایی را ببینید، این سورپرایز ولنتاین دو نفره را یاد خواهید کرد.

۴. آماده کردن میز و محیط اطرافتان

روز عشق با آماده شدن صحنه های رمانتیک شروع می شود. سفره خود را با گل رزهای کلاسیک به رنگهای نارنجی و قرمزهای عاشقانه تزئین کنید. یک محیط جادویی جذاب با شمعهای کم نور ایجاد کنید. هنگامی که نوبت به چیدمان یک میز برای محبوبتان می رسد ، جزئیات آن بسیار مهم است – مانند قرار دادن یک کارت پستال ویژه ولنتاین با پیامی عاشقانه زیر بشقاب هایتان. پخش یک موسیقی آرام و رمانتیک در فضایی که میز غذا را چیده اید.

سورپرایز-ولنتاین-ویژه-روز-عشق

۵. خوردن شکلات کنار هم

سورپرایز ولنتاین با شیرین ترین قسمت آن در راه است. جعبه ای از شکلات های مورد علاقه هر دوی تان را تهیه کنید و برای هدیه ولنتاین به او بدهید و سپس همراه با هم شکلات ها را میل کنید و لذت ببرید. یک بسته شکلات اسم که اسم هر دوی شما سفارشی با شکلات آماده شده باشد به همراه شکلات هایی با طرح قلب در طعم تلخ و شیری و یا کلاسیک پیشنهاد خیلی هیجان انگیزی است و شاید یک جعبه شکلات سحرآمیز که با گل و شکلات هایی از برندهای مشهور پر شده باشد، می تواند هر دوی شما را به هیجان آورد. در سرای گل پیشنهاد های ویژه ای برای شکلات ویژه سورپرایز ولنتاین وجود دارد، برای مشاهده از اینجا وارد شوید.

۶. دیدن فیلم یا عکس های خاطره ساز

روز عشق را با مرور عکس های خاطره انگیزتان شیرین و فیلم هایی که در ایام گذشته در کنار هم بودید ادامه دهید. شما تمام روزهایی که تا رسیدن به هم طی کردید را مرور می کنید و و قدردان لحظات رمانتیک امروزتان را خواهید بود. سعی کنید در طول دیدن عکس و فیلم نزدیک به هم باشید یا احساسات پاک درونی تان را به یکدیگر منتقل نمایید.

سورپرایز-ولنتاین-ویژه-روز-عشق

۷. لذت بردن از سورپرایز ولنتاین در کنار هم

پیامی را که روی کارت ولنتاین نوشته اید و به او هدیه دادید را با صدای بلند برایش بخوانید و زمزمه کنید تا در روح و جانش رخنه کند. به این ترتیب برای او عاشقانه ترین نجوای دنیا، صدای شما می شود. اگر هدیه ای برای هم تهیه کردید در کنار هم باز کنید و از آنها لذت ببرید، گل رز را بو کنید و سرمست عطر عاشقانه آن شوید.

سورپرایز-ولنتاین-ویژه-روز-عشق

روز عشق اگر فرصت کافی برای تدارک سورپرایز ولنتاین را ندارید و باید خارج خانه با هم ملاقات داشته باشید و یا از هم دور هستید از روشهای زیر استفاده کنید:

۱. یک کنسرت محلی یا نوع دیگری از اجرای زنده را رزرو کنید. جستجوی خود را با مکان های موسیقی زنده در فضای دلنشین، تئاترها و سالن های نمایش کمدی شروع کنید تا بهترین فرصت برای یافتن بلیط را داشته باشید (به هر حال این بزرگترین شب عاشقانه تاریخ سال است). تهیه بلیط های لحظه آخری آسان نخواهد بود ، بنابراین از چند روز زودتر برنامه ریزی لازم را انجام دهید.

۲. روز عشق در یک رستوران لوکس و یا خودمانی و شیک با فضایی که مناسب روز ولنتاین دیزاین شده و سرویس ویژه ولنتاین ارائه می دهد با محبوب خود یک شام دو نفره عاشقانه را صرف کنید. دقت کنید رستورانی را در انتخاب کنید که غذایی های موجود در منو رستوران باب میل هردوی شما باشند. هدیه خودتان را در سر میز غذا به او بدهید و در طول صرف غذا با هم هدیه ها را باز کنید و از آنها لذت ببرید. هدیه های سفارشی تر مثل چاپ عکس روی هدیه، شکلات سفارشی و پکیج های شامل گل، عروسک و شکلات می تواند هیجان بیشتری را ایجاد کند. برای مشاهده هدیه های فانتزی و سفارشی از اینجا وارد شوید.

۳. اگر از نظر مالی توان تدارک یک سورپرایز لوکس را ندارید اصلا نگران نباشید. یک شاخه گل رز قرمز، یک عروسک تدی کوچک و یک بسته شکلات به همراه یک کارت پستال اختصاصی تمام آنچه هست که در سراسر جهان افراد به یکدیگر هدیه می دهند. از دسته هدیه ولنتاین وارد شوید و ایده های جالبی در این ضمینه مشاهده نمایید.

۴. اگر شما به کلی فراموش کرده اید که سورپرایز خاصی را برنامه ریزی کنید سریعترین و مطمئن ترین راه ارتباط با تیم های مجرب آنلاین مانند سرای گل می باشد. آنها تخصصشان تدارک هدیه های سورپرایز و عاشقانه است و در کمترین زمان ممکن آماده هستند تا چشمگیرترین هدیه ها را ارسال کنند. انواع پکیج های ولنتاین در تنوع هدیه و قیمت را به راحتی و یکجا می توانید مشاهده نمایید. هر جای دنیا هم که باشید به راحتی امکان پرداخت خواهید داشت. فقط کافی است با مراجعه به فروشگاه آنلاین سرای گل سفارش خودتان را ثبت و منتظر هدیه خود باشید. اگر هم در روز ولنتاین امکان ملاقات حضوری ندارید هدیه های خود را آنلاین سفارش دهید و منتظر پیام شادی دلبر خود باشید.

سرای گل ارسال گل و هدیه

به سراسر جهان

www.sarayegol.com